KP POZNAŃ 09

Forum KP Poznań 09


#1 2009-05-24 23:05:49

Paweł Żyliński

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 6
Punktów :   

Przyszłość KP Poznań 09

Zapraszam tu do dyskusji na temat dalszej przyszłości naszego Klubu. Niech każdy któremu zależy się wypowie co sądzi na dany temat.

Offline

 

#2 2009-05-25 08:03:04

Grzesław

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Żeby robić konkretniejszą rekrutację, to trzeba mieć się czym pochwalić, a gdybym ja na stronie przeczytał co dzieje się z tym "klubem", to za nic bym nie przyszedł na trening. Mam dwóch kumpli, którzy chcą zacząć grać, ale, szczerze, to trochę się boje zabrać ich na trening, bo mi po prostu będzie wstyd jak przyjdzie cztery osoby...
W tej chwili, dla mnie oczywiste jest, że żadnej b-klasy w nadchodzącym sezonie nie będzie. Co nie znaczy, że powinniśmy przestać grać.

Offline

 

#3 2009-06-03 22:22:57

tmsiak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Witam! Jestem osobą związaną z klubem TMS Suchary Suchy Las. Wydaje mi się że jak wam brakuje zawodników to powinniście pisać o rekrutacji na forach innych klubów B-klasowych a najlepiej na stronce Odlewu Pń.My w Suchym Lesie w zespole który własnie awansował do A-klasy mamy kadre ok.30 zawodników z czego 10 z Poznania.W takim Poznań Fc mieli za dużo zawodników i zgłosili 2 zespoły do B-klasy.Tak że wydaje mi się że potencjał jest duży ale musicie cały czas pisać najlepiej codziennie że jest taki klub i robicie nabór.Z mojej strony będe informował o waszym klubie.Pozdrawiam i życze powodzenia,będe pilnie obserwował jak się rozwija wasz klub i 3mał za niego kciuki.

Offline

 

#4 2009-06-04 15:43:04

vivacee

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Jeśli się okaże, że uda wam się zgłosić klub do rozgrywek, a poźniej przestaniecie przyjeżdżać na mecze, wyłapiecie 3 walkowery i wywalą was z rozgrywek, przez co my będziemy musieli pauzować to osobiście obiję mordę pomysłodawcy.

Jeśli nie macie 30 grających osób, to nawet nie zaczynajcie zabawy.

Offline

 

#5 2009-06-04 22:22:08

WIT

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Mam nadzieję, że Wam się uda ruszyć w jakiejś lidze. Ale jeśli nie będziecie mieć jakiegoś sponsora, pieniędzy na działalność klubu to lepiej poczekajcie bo z samych składek będzie bardzo ciężko utrzymać drużynę, tym bardziej jeśli większość zawodników jest niepracująca. Ale życzę Wam jak najlepiej, a wiem co mówię bo od 9 lat prowadzę klub w B Klasie i wiem ile to pracy i zaangażowania wymaga aby wszystko się jakoś kręciło. Powodzenia życzę, Wit

Offline

 

#6 2009-06-04 22:40:22

vivacee

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Wit oni mają 15 osób w składzie i problemy, bo czasem na trening przychodzi 5 osób. W redboxie mogą mieć problem...

Ostatnio edytowany przez vivacee (2009-06-04 22:40:48)

Offline

 

#7 2009-06-12 12:56:36

Paweł Żyliński

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Jakiś czas temu zarzuciłem Marcinowi kilka moich pomysłów, ale albo były tak złe albo o nich zapomniał. Dlatego wrzuciłem je na forum, liczę na wasze zdanie ( jeśli są aż tak beznadziejne to napiszcie to od razu).

Rekrutacja.
Jak ostatnio zauważyłem nie tylko ja powtarzam że jest nas za mało, ale nawet osoby które są związane z Klubami Odlewu Poznań i Sucharów Suchy Las (zdziwiły mnie bardzo ich wpisy na naszym forum) wiedzą że na jakiekolwiek rozgrywki jest potrzebne nas o wiele więcej, a znają się na tym. Ja mam na rozwiązanie tego problemu trzy pomysły. Pierwszy ulotki-nic nowego ale tanim kosztem rozwieszając w wielu miejscach miasta można by na pewno pozyskać nowych zawodników. Drugi ogłoszenie w gazecie-mogło by ono kosztować najmniej około 150 zł w jakiejś z bezpłatnych gazet. Takie gazety rozdawane są w całym Poznaniu na pewno wzbudziły by jakiś odzew, a koszt w przeliczeniu na każdą osobę nie był by duży. Trzeci vlepki- według mnie ciekawy pomysł. Stworzenie naklejek z naszym herbem, dobrym hasłem i adresem naszej strony gdzie wszystko będzie ładnie opisane. Osoby z ciekawości zaglądały by na pewno na naszą stronę. Koszt nie wysoki bo za 500 sztuk około 50 zł (z projektem, wysyłką, cenna zależna też od formatu). Każdy dostał by jakąś pulę i poprzyklejał by gdzieś w często uczęszczanych miejscach.

Boisko
„Poznań stawia na sport” niby bo o boisko pełnowymiarowe nadające się do gry ciężko, a jak się już znajdzie to bardzo drogie. Z tego powodu proponuję rozgrywanie meczy w okolicach Poznania. W Tarnowie Podgórnym jest boisko podobne do tego na Śródce lub ulicy Przypadek, jednak nie kosztuje ono około 360 zł a około 100 zł z tego co widziałem na stronie. Można by tak chociaż mecze rozgrywać. Dojazd nie jest najgorszy, 30 minut około z Ogrodów, autobusy kursują tak około co 30 minut, przystanek znajduje się przy boisku w TP. Na tym boisku z tego co pamiętam trenowali kilka razy zawodnicy Lecha, a i chyba przed Remes Cup Extra trenowali tam zawodnicy Remesu Opalenica.

Nasz herb i barwy.
Herby które przysłałem jakoś za bardzo widzę się nie spodobały (ok., rozumiem moje zdolności obsługi photo shopa i corela są słabe) dlatego znalazłem kolesia który zrobi nam herb profesjonalnie za 20 zł, a myślę to nie duże siano. Co do barw widzę że coraz więcej klubów gra w pomarańczowo-czarnych barwach, a nikt w granatowych. Uważam że taki kolor nie był by zły z wielu powodów, tylko jak drugi.

Mam nadzieję że ktoś przeczyta moją długą wypowiedź i się wypowie na jej temat.

Offline

 

#8 2009-06-12 14:55:51

WIT

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Rekrutacja przez ogłoszenia może i da skutek, ale jeśli nie znajdziesz 15 zapeleńców do gry, którzy sami od siebie chcą grać to lepiej chyba poczekać ze startem w jakiś oficjalnych rozgrwkach. Ale życzę powodzenia i zapraszamy do B Klasy. Wit

Offline

 

#9 2009-06-13 02:02:37

vivacee

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Śmiem twierdzić, że zabieracie się do wszystkiego troszę od dupy strony.

Dotychczas było tak, że najpierw zbierała się grupka kolegów, pogrywali na podwórku, boisku szkolnym, z czasem wynajmowali salę, czy balon i sobie pykali. Po iluś latach wspólnego grania stwierdzali, że takie kiszenie się we własnym sosiku im już nie wystarcza i poczynali grać w redboxie. Jak było ich mniej, to tam zostawali, jeśli było ich więcej próbowali w b-klasie. Zauważcie, że ekip nowych z kilkuletnią tradycyjką jest zaledwie kilka. Odlew, Poznań FC, Bola, Absolwent. Wszystkie te kluby coś tam grają, coś tam robią, ale zasadniczo nie pchają się z ambicjami niewiadomo gdzie. Jedynie eFCeki zgłaszają aspiracje do gry w ananas A-klasie, ale póki co jeszcze nuszą przekiblować parę lat w bananowej. Dodatkowo w przeciwieństwie do ludowych, gminnych czy miejskich ekip nie dostajemy siana z gmin. Jeśli drużyna jest jedyną sportową reprezentacją gminy, to wójt siankiem rzuci, jakiś miejscowy bogacz da kilka stówek miesięcznie i ekipa nie musi się martwić o pieniądze dla pijawek z WZPN, czy na wynajmowanie boiska. Bo to przeważnie mają wydzielone z jakiegoś pola pod lasem. Ciasne, ale własne. Czasem nawet się gmina szarpnie i postawi kontener - szatnię, a już wypasem jest jak wodę tam pociągnie, coby piłkarze gości w smrodzie do domów nie wracali. Bo miejscowi, wiadomo, ogarną się za rogiem, wszak do chaty taki baborówczanian, czy golęczewianin ma z placu gry blisko.


Wy natomiast, próbujecie wszystko wywrócić do góry girami. Ekipy nie macie, boiska też, ale jest stronka, jest forum, jest projekt herbu. No wypas. Tylko nie ma kto grać. Zastanówcie się, czy nie lepiej na początek pokopać w redboxie, sprawdzić, czy starczy wam sił, chęci i zapału. Czy znajdziecie mniej lub bardziej możnego sponsora, dzięki któremu nie będziecie musiali się szarpać o każdą dychę wydaną na zamrażacz, czy środek na meszki.

Offline

 

#10 2009-06-13 20:18:51

Patrinho88

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Co do pomysłów Pawła --> wszystkie git, przyjdź w czwartek na trening, przedstaw to ludziom i trenerowi i usłyszymy co o tym sądzą . Bo na to forum zaglądają chyba wszyscy prócz zainteresowanych... Co do opinii vivacee, wita i innych to dzięki za uwagi i prosimy o więcej.

Ostatnio edytowany przez Patrinho88 (2009-06-13 20:19:34)

Offline

 

#11 2009-06-14 12:06:20

marcin882

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Pomysły Pawła były napisane na starej stronce i nikt ich nie komentował, z resztą gadaliśmy o tym wszystkim na tych naszych "spotkaniach". Ale zainteresowanie nimi było mizerne. Pomysły kolegów innych klubów też są dobre. Ja nie mówię ze nie, rozmawiałem już o tym wszystkim z trenerem.
A jak coś się komuś nie podobało wcześniej to czemu się nie odzywał na treningu, albo na forum tylko cicho siedział, albo się obrażał i na treningi nie chodził bo jego drużyna w gierce treningowej przegrała. Albo jeszcze lepsze że jeden na drugiego krzyknął...
Cieszę się że jest trener i że pokieruje nami i może coś uda się zrobić.

Offline

 

#12 2009-06-27 21:18:10

Paweł M.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Panowie, wiem że do tej pory treningi odbywały się albo na sali, albo na boisku za sztuczną nawierzchnią, ale nie znacie może jakichś normalnych (trawiastych) boisk?
Przy Gdańskiej jest fajny obiekt, ale cena za wynajem jest kolosalna. Nie wiem jak wygląda sytuacja z obiektami Warty. To samo z boiskiem na osiedlu Rusa.
Osobiście od czasu do czasu gram przy Drodze Dębińskiej (naprzeciwko AWFu). Znajdują się tam Ogródki Jordanowskie, teren należy do Młodzieżowego Domu Kultury. Dwa boiska (trawiasto-ziemne ), boiska do siatkówki plażowej, korty tenisowe, plac zabaw dla dzieciaków itp.
Swoje treningi mają tam Kozły Poznań (futbol amerykański). Według regulaminu wstęp jest wolny dla młodzieży do lat 19, a zorganizowane grupy dorosłych mogą odpłatnie korzystać z obiektu po ustaleniu z dyrekcją. Chciałem się dzisiaj dowiedzieć o jakie opłaty chodzi, ale niestety pocałowałem klamke ;/ W każdym bądź razie odkąd tam gram to jeszcze ani razu nie płaciłem (i szczerze mówiąc dopiero dzisiaj się dowiedziałem o opłatach, ale tak to jest jak sie nie czyta regulaminu).
Poniżej zamieszczam fotki z dnia dzisiejszego.

http://img188.imageshack.us/img188/8937/73947410.th.jpg

http://img197.imageshack.us/img197/1691/61001475.th.jpg

http://img199.imageshack.us/img199/452/36489843.th.jpg

W zeszłym tygodniu boisko nie było tak zarośnięte.

http://img3.imageshack.us/img3/292/18779028.th.jpg

http://img197.imageshack.us/img197/4087/91270579.th.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/7624/29825701.th.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/9801/57617580.th.jpg

http://img188.imageshack.us/img188/5295/96944790.th.jpg

http://img196.imageshack.us/img196/8009/47062385.th.jpg

Niestety, wystarczy że mocniej popada i wygląda to tak:

http://img7.imageshack.us/img7/5788/30133366.th.jpg

I jeszcze lokalizacja:

[img=http://img3.imageshack.us/img3/8589/ogrodki.th.jpg]

Offline

 

#13 2009-06-28 20:16:10

Paweł Żyliński

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przyszłość KP Poznań 09

Ja uważam to za bardzo dobry pomysł, tam przeprowadzać choć jeden trening tygodniowo. Bo takie boiska ma większość zespołów B-klasy według mnie. Więc jak będziesz miał okazję Paweł dowiedz się jak sprawa by wyglądała finansowo. Co do boisko Warty, ostatnio widzę ze ich stron internetowych że trenuje tam Falcon, Orły więc chyba obniżyli stawkę do tego co było, Marcin mówił ostatnio że się do nich odezwie o to.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl